SİZİ ARAYALIM

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Önce insana sonra doğaya saygı ilkesi ile hareket eden ve sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren ARYOM İnşaat, her projede hassas bir mühendislikle sanatsal estetiği buluşturmakta ve yaşam kalitesi adına her şeyi ince ince planlamaktadır.

ARYOM projelerinin özgün olması için dünyayı yakından takip etmekte ve mutlaka hepsinden ayrışacak, kendi yaratıcılığını yansıtacak eserler üretmeye özen göstermektedir.

Sektöründe elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimi ile birçok projeye başarıyla imza atan ARYOM İnşaat, bu ülkede faaliyet gösteren bir kurum olmanın bilinciyle tüm sosyal sorumluluk projelerine de aynı özenle yaklaşmaktadır.

Kurumlar yalnızca üretim ve satış yapan üniteler değil, aynı zamanda halka karşı sosyal sorumluluk bilinci olan ve bu yönde faaliyetlerde bulunan kuruluşlar da olmalılar. Bu sosyal sorumluluğun ana hatlarını, kurumun içinde faaliyet gösterdiği ulusun kültürleri belirlemektedir. Türk kültüründe zaten paylaşımcı ve samimi yaklaşımlar her zaman ön planda olmuştur. Bu nedenle ARYOM İnşaat olarak toplumla aramızda sağlıklı iletişim kanalları oluşturmak için bireylere birebir fayda sağlayabilecek sosyal sorumluluk alanları da en önemli faaliyet alanlarımızdan olmuştur.

Sosyal sorumluluk faaliyetlerinin sürdürülebilir projelerden oluşmasına dikkat eden ARYOM İnşaat, sadece konut projeleri ve endüstriyel projelerin değil, projelerinin bulunduğu yakın çevrelerin de yaşam kalitesini yükseltmeyi ilke edinmiştir. Bu nedenle; eğitim, kültür, spor, çevre gibi konulara destek vermektedir. ARYOM tüm bu çalışmalarla sektörün öneminin bilinirliliğine ve ARYOM markasının gelişmesine katkıda bulunmanın yanı sıra ülkemize değer yaratacak projeleri de hayata geçirmektedir. Sahip olunan bu değerleri çocuktan gence, kültürden sanata, turizmden spora ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtmak, şirketler için rol model olmak amacıyla ARYOM kaynaklarından sosyal sorumluluk projelerine önemli fonlar ayırmaktadır.

İletişim

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgileriniz

Adınız ve Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
info@aryom.com.tr 0 (232) 220 12 12
28/30 Sokak No: 18 Kat: 3 Daire: 1 Gaziemir 35410 Izmir