SİZİ ARAYALIM

Endüstriyel Projeler

Aryom İnşaat projelendirmeden makine teçhizat dahil olmak üzere anahtar teslime kadar endüstriyel tesisler, lojistik depolar, dökümhaneler, üretim tesisleri konusunda yüksek deneyime ve bunun için gerekli olan tüm uzman kadroya sahiptir.Temelleri 36 yıl öncesine dayanan ARYOM, uzun seneler otomotiv sektöründe uluslararası platformda önemli bir üne sahip "Mopisan" adı altında üretim ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmuştur. Dünyada 72 ülke ve 216 noktadan satış yaparken, global bir şirket olan Alman Mahle GmbH Germany şirketi ile ortak olmuş, bir süre sonra bu ortaklıktan ayrılarak ana faaliyet konusu olan inşaat sektörüne yönelmiştir.

Aryom, inşaat sektöründe, Türkiye standartlarıyla yetinmeyen, dünyayla yarışacak düzeyde, özgün ve yüksek kalitede yapı projeleri üretir.

Uzun seneler süren sanayicilik döneminde yüzlerce endüstriyel tesislerde faaliyetlerde bulunulmuş ve deneyim kazanılmıştır. Bu kazanılan deneyimler ve bilgi birikimleri çerçevesinde endüstriyel yapılar konusunda, 2003 yılından itibaren inşaat sektörüne aktaran ARYOM, endüstriyel üretim tesisleri, alüminyum dökümhaneleri, çelik ve pik dökümhaneleri, lojistik depolar bazında birçok tesis yapmıştır.

Türkiye standartlarıyla yetinmeyen, uluslararası standartlarda proje ve iş planlaması yapabilen, projelerinde tasarımdan malzemeye, yaşam kalitesinden çevreye uyuma kadar her noktayı kusursuzluktan ödün vermeden planlar. Teknolojiyi ve dünyadaki yenilikleri takip ederek projeleri mükemmelliğe taşır.

Oluşturduğu üretim tesislerinde ve lojistik depolarda gerekli makine donanımlarını satın alır, montajını yapar, görevli insan kaynağını eğitir, kalite sistemini oluşturur ve çalışır vaziyette teslim edebilecek bilgi, beceri ve ekibe sahiptir.

İletişim

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgileriniz

Adınız ve Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
info@aryom.com.tr 0 (232) 220 12 12
28/30 Sokak No: 18 Kat: 3 Daire: 1 Gaziemir 35410 Izmir