SİZİ ARAYALIM

Aryom Koru 2. Etap

Gaziemir İzmir

Gayrimenkul sektörünün önde gelen yarışmalarından biri olan 2017 Sign of the City'de 156 projeyi geride bırakarak birinci olan ARYOM KORU, “Türkiye’nin En İyi Konut Projesi” ödülünü almaya hak kazanarak, İzmir’e imzasının atan proje oldu. Aldığı ödülle birlikte sadece ev değil, insanlara yeni nesil evleri ile yepyeni bir yaşam konforu vadettiğini kanıtlayan ARYOM KORU, İzmir'e alanındaki en büyük ödüllerden birini getirdi.

Aryom İnşaat insan odaklı anlayışı çerçevesinde yarattığı konseptlerle, doğanın içerisinde, gürültüden, trafikten, beton yığınlarından uzak, özellikli konut projeleri üretmekte ve inşa etmektedir.

Aryom Koru'da, 2+1, 3+1, 4+1 dışında bahçe ve çatı teraslı koru manzaralı yeni nesil evler yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, yoga ve pilates stüdyosu, spa wellnes merkezi, sauna ve buhar odaları, masaj ve terapi odaları, 4500 m2 açık aktivite parkı, profesyonel tenis kortları, basketbol sahası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, café - restaurant, çocuk kulübü, market, kuaför salonu, kuru temizleme, lostra, house keeping temizlik hizmeti gibi içerdiği zengin sosyal donatıların yanı sıra; yüksek konfor taşıyan yeni nesil evleriyle diğerlerinden kolayca ayırt ediliyor. Konutlarda yerden ısıtma sistemi ile birlikte, elektrikli panjur sisteminden alüminyum pencere doğramalarına, ahşap güneş kırıcılardan en son teknoloji akıllı ev otomasyon sistemine, 7/24 sabit ve devriye kameralı güvenlik sistemine, VRF klima iklimlendirme sisteminden her daireye depo alanına, kapalı otoparktan araç yıkama ünitesine, Tıp Merkezi ve Kültür Sanat Merkezi’ne kadar farklı özellikler bulunuyor.

Aryom İnşaat A.Ş. Yön. Krl. Bşk. Mustafa Günday; “İzmirliler için eski mahalle kavramı çok önemlidir. Bizler o mahallelerin içinde doğduk, koştuk, oynadık, düştük, kalktık, paylaşmayı öğrendik, dostluklarla yaşadık ve büyüdük. Şimdilerde ise o sıcak mahalle hayatını, insanların birbirleriyle yakalayacağı samimi komşuluk ilişkilerini, çocukların sokaklarda keyif içinde oynadığı oyunları özlemle anar olduk. Bu açıdan da ARYOM KORU’nun özlediğiniz komşuluk ve mahalle kültürüne sahip çıkarak çok önemli bir sosyal açığı kapatacağına gönülden inanıyorum.” dedi.

Aldığı ödülle birlikte sadece ev değil, insanlara yeni nesil evleri ile yepyeni bir yaşam konforu vadettiğini kanıtlayan ARYOM KORU, İzmir'e alanındaki en büyük ödüllerden birini getirdi.

İzmir’in en yeşil projesi ARYOM KORU, çam ve dağ kekiği kokusu ile taçlandırılmış doğası ile Gaziemir Çatalkaya Korusu eteklerinde, sunduğu yüksek sosyal donatıları sebebiyle beş yıldızlı otel konforunda, ailenizle hayalleriniz ötesinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Aryom Koru'da, 2+1, 3+1, 4+1 dışında bahçe ve çatı teraslı koru manzaralı yeni nesil evler yer alıyor. Üstelik Havalimanına 10 dakika, Optimum AVM’ye 4 dakika, Konak’a 20 dakika, Çeşme’ye sadece 40 dakika mesafede.

Konum

İletişim

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgileriniz

Adınız ve Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
info@aryom.com.tr 0 (232) 220 12 12
28/30 Sokak No: 18 Kat: 3 Daire: 1 Gaziemir 35410 Izmir