SİZİ ARAYALIM

Aryom Kekliktepe Villaları, Urla

Urla İzmir

Mesleğimiz ve birikimlerimiz ne olursa olsun, hangi ilde yaşarsak yaşayalım, özellikle pandemi dönemiyle birlikte gittikçe kuvvetlenen, hepimizin ortak bir hayali var. Ailemizle birlikte doğanın içinde bir sahil beldesinde müstakil, ancak sosyal konfordan uzaklaşmadan bir yaşam kurmak. İşte Aryom Urla Kekliktepe Villaları projemiz tam da bu olgu üzerine kurulu.

Aryom Kekliktepe Villaları, bir tarafta deniz manzarası diğer tarafta ünlü Toskana Vadisi ile örtüşen büyülü manzaraya sahip bir yaşam alanı sunmaktadır.

Mesleğimiz ve birikimlerimiz ne olursa olsun, hangi ilde yaşarsak yaşayalım, özellikle pandemi dönemiyle birlikte gittikçe kuvvetlenen, hepimizin ortak bir hayali var. Ailemizle birlikte doğanın içinde bir sahil beldesinde müstakil, ancak sosyal konfordan uzaklaşmadan bir yaşam kurmak.

Ailemizle birlikte doğanın içinde bir sahil beldesinde müstakil, ancak sosyal konfordan uzaklaşmadan bir yaşam kurmak. İşte Aryom Urla Kekliktepe Villaları projemiz tam da bu olgu üzerine kurulu. Aryom Urla Kekliktepe Vilları konsept proje çalışması için 3 büyük mimarlık şirketi müellif olarak belirlenmiş ve konsept proje çalışmalarına başlamıştır.

Projemiz; oksijen zenginliği ve hava akımları açısından dünyanın en değerli yedi büyük hava koridorundan birine sahip, enginar festivalinden, sanat sokağına, iskelesinden, üzüm bağlarına, ünlü kafe ve restoranlarından, at çiftliklerine, yüzlerce yıllık ağaçlardan oluşan, doğa ile tarihin kucaklaştığı plajları, donanımlı hastanelere, hem özel hem devlet eğitim merkezlerine yakın, tarihi dokusu, müzeleri, festivalleri, yöresel lezzetleri ile, bilim, sanat ve eğitimin vadisi Urla Kekliktepe’de, bir taraftan deniz manzarası diğer taraftan ünlü Toskana Vadisi ile örtüşen birebir aynı büyülü manzaraya sahip bir yaşam sunmaktadır.

Konum

İletişim

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgileriniz

Adınız ve Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
info@aryom.com.tr 0 (232) 220 12 12
28/30 Sokak No: 18 Kat: 3 Daire: 1 Gaziemir 35410 Izmir