SİZİ ARAYALIM

Aryom, inşaat sektöründe, Türkiye standartlarıyla yetinmeyen, dünyayla yarışacak düzeyde, özgün ve yüksek kalitede yapı projeleri üretir.

Endüstriyel Projeler

Temelleri 36 yıl öncesine dayanan ARYOM, kazanılan deneyimler ve bilgi birikimleri çerçevesinde endüstriyel yapılar konusunda; endüstriyel üretim tesisleri, alüminyum dökümhaneleri, çelik ve pik dökümhaneleri, lojistik depolar bazında birçok tesis yapmıştır. Türkiye standartlarıyla yetinmeyen, uluslararası standartlarda proje ve iş planlaması yapabilen, projelerinde tasarımdan malzemeye, yaşam kalitesinden çevreye uyuma kadar her noktayı kusursuzluktan ödün vermeden planlar. Teknolojiyi ve dünyadaki yenilikleri takip ederek projeleri mükemmelliğe taşır. Oluşturduğu üretim tesislerinde ve lojistik depolarda gerekli makine donanımlarını satın alır, montajını yapar, görevli insan kaynağını eğitir, kalite sistemini oluşturur ve çalışır vaziyette teslim edebilecek bilgi, beceri ve ekibe sahiptir.

PROJELERİ İNCELE

Konut Projeleri

ARYOM kazandığı deneyimlerini konut inşaatlarına da aktararak, çalışma merkezine “insan” ı koyan, “iyi” ile yetinmeyen, her zaman “mükemmel” i hedefleyen, dünya standartlarıyla yarışacak düzeyde özgün ve yüksek kalitede yeni nesil konut projeleri üreten bir kurumdur. Tüm projelerinde malzemeden tasarıma, yaşam kalitesinden çevre uyumuna kadar her noktayı kusursuz bir biçimde planlayan, hayatı yaşanır kılacak detaylara, insanı insan yapan değerlere saygı ve özen gösteren, çevreye uyumlu, ülkenin ve dünyanın geleceğini düşünen, farklı ve katma değeri yüksek konut proje çalışmaları ve inşaatları ile yaşama özen katmaya devam etmektedir.

PROJELERİ İNCELE

Özel Projeler

ARYOM; özel yapılar, sanat merkezleri, tiyatrolar, üniversite kampüsleri, opera binaları, kültür merkezleri başta olmak üzere bu konseptlerin projelendirme ve uygulamalarıyla ilgili olarak da çalışamlarını sürdürmektedir.

PROJELERİ İNCELE

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sahip olduğu bakış açısı ve tecrübeyle hayata değer katan projelere imza atan ARYOM bugüne kadar çok sayıda sosyal sorumluluk projesini, tasarı sürecinden itibaren ele alıp hayata geçirmiştir. İnsan odaklı anlayışı çerçevesinde yarattığı konseptlerle, doğanın içerisinde, gürültüden, trafikten, beton yığınlarından uzak, özellikli projeleri üretmeye ve inşa etmeye devam eden Aryom, kazandırdığı kültür merkezleriyle de tarihimizi ve mirasımızı gelecek nesillere aktarmak için çalışmaktadır.

PROJELERİ İNCELE
info@aryom.com.tr 0 (232) 220 12 12
28/30 Sokak No: 18 Kat: 3 Daire: 1 Gaziemir 35410 Izmir