SİZİ ARAYALIM

Aryom Kültür Merkezi, Urla

Urla İzmir

“Urla Belediyesi Aryom Kültür Merkezi“ bulunduğu çevre içerinin mimari karakterine uygun şekilde tasarlanmış olup, cephesinde Urla taşı kullanılarak bulunduğu sokakta kimliğe uygun şekilde varlığını ortaya koymaktadır.

Urla Kaymakamının çabaları ve hayırsever işadamı Mustafa Günday’ın destekleri ile belediyeye ait bir depo alanı, dört dörtlük bir kültür merkezi olarak Urla halkının hizmetine sunuluyor.

Urla Belediyesi Aryom Kültür Merkezi, Urla Kaymakamı Sayın Önder Can’ın tarihi dokusu kültür odaklarıyla dolu Urla’ya bir kültür merkezi kazandırmak düşüncesi ve çabaları ile ortaya çıkmış, ilçe merkezinde bulunan belediyeye ait mevcut deponun komple yıkılıp yeni baştan tasarlanması ile hayata geçirilmesi planlanmıştır.

Bu aşamada devreye giren hayırsever işadamı Mustafa Günday’ın sahibi olduğu Aryom İnşaat A.Ş. ile bu işe talip olmasıyla, merkezin A’dan Z’ye anahtar teslimi için yıkım, inşai ve iç tefrişat işlemleri Ekim 2020’de başlamıştır. “Urla Belediyesi Aryom Kültür Merkezi” ; sahnesi, kütüphanesi, kafeleri, sergi salonu, kitabevi, müze salonu ve etkinlik alanları ile Urla halkı yanı sıra İzmirliler için de kültür sanat dünyasının buluşma noktası olmaya aday bir duruşa sahip olacaktır. Özellikle değişen teknolojiye uyum sağla­yacak biçimde tasarlanan kültür sanat merkezi, zamanın ruhunu ve ihtiyaçlarını taşıyacak şekilde tasarlanmıştır.

Konum

İletişim

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgileriniz

Adınız ve Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
info@aryom.com.tr 0 (232) 220 12 12
28/30 Sokak No: 18 Kat: 3 Daire: 1 Gaziemir 35410 Izmir