SİZİ ARAYALIM

Hakkımızda

Temelleri 36 yıl öncesine dayanan ARYOM, uzun seneler otomotiv sektöründe uluslararası platformda önemli bir üne sahip MOPİSAN adı altında üretim ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmuştur. Dünyada 72 ülke ve 216 noktadan satış yaparken, global bir şirket olan Mahle GmbH Germany şirketi ile ortak olmuş, bir süre sonra bu ortaklıktan ayrılarak ana faaliyet konusu olan inşaat sektörüne yönelmiştir.

ARYOM, 2003 yılında endüstriyel yapılar konusunda kazandığı deneyimlerini, konut inşaatlarına aktarmak ve geliştirmek üzere kurulmuş, çalışma merkezine “insan” ı koyan, “iyi” ile yetinmeyen, her zaman “mükemmel” i hedefleyen, dünya standartlarıyla yarışacak düzeyde özgün ve yüksek kalitede yapı projeleri üreten bir kurumdur.

ARYOM, önce “insan” sonra “tasarım” felsefesinden hiçbir zaman ödün vermeyen, tüm projelerinde malzemeden tasarıma, yaşam kalitesinden çevre uyumuna kadar her noktayı kusursuz bir biçimde planlayan, hayatı yaşanır kılacak detaylara, insanı insan yapan değerlere saygı ve özen gösteren, çevreye uyumlu, ülkenin ve dünyanın geleceğini düşünen, farklı ve katma değeri yüksek konut ve endüstriyel inşaat proje çalışmaları ile yaşama özen katmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

İnsan hayatına ve doğaya, belirlenmiş dünya standartlarının üzerinde yaratıcı fikirlerle kalıcı değerler sunmak.

Misyonumuz

Yenilikçi, araştırmacı, sorgulayan bakış açısına sahip ekibimiz ile birlikte insanlığa ve doğaya, ileri teknolojik ürünler ve hizmetler üretmek.

info@aryom.com.tr 0 (232) 220 12 12
28/30 Sokak No: 18 Kat: 3 Daire: 1 Gaziemir 35410 Izmir