SİZİ ARAYALIM

Konut Projeleri

Aryom İnşaat insan odaklı anlayışı çerçevesinde yarattığı konseptlerle, doğanın içerisinde, gürültüden, trafikten, beton yığınlarından uzak, özellikli konut projeleri üretmekte ve inşa etmektedir.

Aryom, inşaat sektöründe uluslararası standartlarda özgün ve yüksek kalitede yapı projeleri üretir.

ARYOM kazandığı deneyimlerini konut inşaatlarına da aktararak, çalışma merkezine “insan” ı koyan, “iyi” ile yetinmeyen, her zaman “mükemmel” i hedefleyen, dünya standartlarıyla yarışacak düzeyde özgün ve yüksek kalitede yeni nesil konut projeleri üreten bir kurumdur. Tüm projelerinde malzemeden tasarıma, yaşam kalitesinden çevre uyumuna kadar her noktayı kusursuz bir biçimde planlayan, hayatı yaşanır kılacak detaylara, insanı insan yapan değerlere saygı ve özen gösteren, çevreye uyumlu, ülkenin ve dünyanın geleceğini düşünen, farklı ve katma değeri yüksek konut proje çalışmaları ve inşaatları ile yaşama özen katmaya devam etmektedir.

Anahtar teslimi inşaat platformunda her projenin başlangıcından tamamlanmasına kadar kendi standartlarını aşmayı hedefleyen ARYOM, konut projelerinde lokasyon seçiminden başlayarak, uzman ekiplerle doğal bitki yapısını ve jeolojik yapıları inceleyerek projelendirme sürecine geçer. Oluşturduğu konsept projelerden en uygun olanı seçerek iç tasarımcılarla günümüzün ihtiyaçlarına cevap verecek mahaller üretir. Tasarımlarını ve mimarisini tamamlayan ARYOM, uluslararası standartlara göre mühendislik hesaplarını yaparak inşaat planlama grubu ile çalışmalarını tamamlar ve uygulama sürecine geçer.

İletişim

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgileriniz

Adınız ve Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
info@aryom.com.tr 0 (232) 220 12 12
28/30 Sokak No: 18 Kat: 3 Daire: 1 Gaziemir 35410 Izmir